دوره مدل سازی مالی در اکسل

16 اسفند
دوره مدل سازی مالی در اکسل

 استفاده از مفاهیم مالی در مسائل روزمره زندگی، همچون سرمایه گذاری های شخصی، می تواند بسیار مفید باشد. علیرغم اهمیت این مفاهیم و تاثیر قابل توجه آنها برکیفیت تصمیمات مدیران و کارشناسان، متاسفانه مفاهیم مالی جایگاه واقعی خود را در بین اشخاص مختلف به خوبی پیدا نکرده است. از دلایل این مساله می توان به پیچیدگی مفاهیم مالی از یک سو و دشواری محاسبات ریاضی آن از سوی دیگر اشاره نمود.

نرم افزار اکسل یکی از ابزار هایی است که می تواند این مشکل را برای ما حل کند. دوره مدلسازی مالی با اکسل با هدف ایجاد امادگی لازم در شرکت کنندگان برای ساختن مدل های مالی مبتنی بر اکسل طراحی شده است . این دوره می تواند شما را در ساختن مدل های مالی در مبتنی با اکسل یاری دهد.

 

زمان این دوره : 16 ساعت: 4 جلسه 4 ساعته -

هزینه این دوره:  هزینه دوره 200هزار تومان برای هر نفر

پیش نیاز: نیازمند آشنایی مقدماتی با اکسل

 دارای مدرک معتبر از پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

مدرس: مهندس فائزه صفری

( کارشناس ارشد مهندسی مالی)، تحلیلگر بازار سرمایه ، مدرس اکسل به طور مقدماتی و پیشرفته و برنامه نویس Vba دانشگاه فردوسی مشهد، دارای مدرک اکسل پیشرفته از موسسه تدبیرگران

 

سرفصل های آموزشی:

  • مقدمات و معرفی برخی ابزارها و توابع کاربردی
  • تحلیل توابع مالی در اکسل
  • رسم نمودارها
  • ارزیابی مالی و اقتصادی پروژه ها
  • تحلیل حساسیت مالی در اکسل
  • ماکرو نویسی و Vba
  • تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی

 

مزیت های این دوره: 

این دوره شامل تمرین های متعددی است که از جمله آنها:

- انجام یک پروژه عملی در حین  تدریس هر مبحث: به طوری که با یادگیری هر مبحث به طور عملی و پیوسته می توانید مباحث را دنبال و بیاموزید.

- تمرین های عملی و چالشی: که در این نوع تمرین ها که در سطح بالاتری هستند و با حل این تمرین ها می توانید تسلط خود را به مباحث بسنجید

- تجزیه و تحلیل صورت های مالی از دیگر مزیت های این دوره است. در این خصوص شما می توانید با اصول پایه ای در خصوص این موضوع آشنا شوید و در این خصوص نیز تمرین ها و نمونه های عملی را در کلاس انجام خواهید داد.

- کاربردی بودن مطالب ارائه شده در این دوره . هدف از این دوره آماده سازی شرکت کنندگان برای مدلسازي مسائل دنياي واقعی با تمام پیچیدگی های آن است؛ لذا مطمئن باشید از ارائه هر گونه مطلب صرفا تئوریک صرف نظر خواهد شد.

-با گذراندن این دوره می توانید بدون آشنایی با زبان های برنامه نوسی دیگر در محیط vba در نرم افزار اکسل برنامه نویسی کنید و این مباحث را به طور پایه ای بیاموزید.

- تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی چند شرکت واقعی، پس از ارائه اصول و ابزارهای تحلیل مالی.  این شرکت‌ها در زمینه های مختلف (تولیدی، ساخت و ساز) فعال هستند و به گونه ای انتخاب شده اند که ظرافت‌های تحلیل مالی در محیط واقعی را به شرکت کنندگان آموزش دهد.
- از آنجا که تحلیل جامع نیازمند استفاده از نرم افزار اکسل است، مهارت‌های لازم برای استفاده از اکسل در تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد.

-  در پایان دوره، نمونه ای ( Template ) از فایل اکسل در اختیار شما قرار می گیرد که می تواند در تحلیل های آتی مورد استفاده قرار گیرد. این فایل تمامی خصوصیات لازم برای ارائه یک تحلیل جامع را در بر خواهد داشت.

و در انتها یک مزیت بسیار عالی : شما می توانید تا یک هفته بعد از کلاس به صورت مجازی سوال های خود را از مدرس بپرسید... 

این فرصت را از دست ندهید...

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09904392238 یا 6666919151-021 تماس بگیرید.

همین الان ثبت نام می کنم
خواندن 3590 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 15:06
تهران ، خ کارگر شمالی ، کوچه اشراقی ، خیابان هئیت ، ساختمان گرد آفرید، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تهران، پ 15 شماره تماس : 02166582371

درباره ما

امروزه بهره گیری از فناوری اطلاعات در امر یادگیری و یاد دهی یکی از ضرورت های انکارناپذیر است. کاربست فناوری در یادگیری و یاددهی در سطوح مختلف صورت می پذیرد. در آینده کسانی موفق خواهند بود که یاد بگیرند، چگونه یاد بگیرند. روند رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات به عبارت دقیق تر فناوری های دانش کاربست آنها در فضاهای یادگیری را اجتناب ناپذیر نموده است. ادامه ..

آمار بازدید

امروز153
دیروز305
این هفته2506
این ماه6312
مجموع484599

9
آنلاین
پنج شنبه, 01 مهر 1400 09:49
توسعه یافته توسط مارال وب