دانلود کتاب کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای کوچک

13 شهریور
دانلود کتاب کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای کوچک

 

به دنیاي کارآفرینی خوش آمدید! تعداد بی شماري از انسان‌ها در سراسر دنیا متوجۀ رؤیاهاي خود براي مالکیت و راه‌اندازي کسب و کـار شـده‌اند. به رغم کاهش سطح فعالیت‌هاي بازرگانی در ایالات متحدة آمریکا در مقایسه با رکورد چند سال قبل، کارآفرینی در این کشور همچنان رو بـه افزایش است.

هر ساله، کارآفرینان آمریکایی بیش از 850 هزار کسب و کار جدید را راه‌اندازي نموده و سطح علاقـه بـه تعقیـب کـارآفرینی بعنـوان یک مسیر شغلی همچنان در تمام گروههاي سنی رو به افزایش است. 84 درصد کسانی که کسب و کار خود را راهاندازي کـرده‌انـد اینکـار را بـراي اولین مرتبه انجام می‌دهند. این روحیۀ کارآفرینی مهمترین عامل توسعۀ اقتصادي در تاریخ فعالیت‌هاي بازرگـانی اخیـر اسـت. در سراسـر دنیـا ایـن قهرمانان اقتصاد نوین در حال شکل‌دهی مجدد به محیط کسب و کار بوده و درصدد ایجاد دنیایی هستند تا شرکت‌هایشان بتوانند نقـش مهمـی را در زمینۀ حیات اقتصاد جهانی بازي کنند.

ترجمه و تالیف: حمیدرضا کریمی 

تابستان 91 - کانادا

 

 

برای دانلود کلیک کنید
آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 شهریور 1396 ساعت 07:12
تهران ، خ کارگر شمالی ، کوچه اشراقی ، خیابان هئیت ، ساختمان گرد آفرید، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تهران، پ 15 شماره تماس : 02166582371

درباره ما

امروزه بهره گیری از فناوری اطلاعات در امر یادگیری و یاد دهی یکی از ضرورت های انکارناپذیر است. کاربست فناوری در یادگیری و یاددهی در سطوح مختلف صورت می پذیرد. در آینده کسانی موفق خواهند بود که یاد بگیرند، چگونه یاد بگیرند. روند رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات به عبارت دقیق تر فناوری های دانش کاربست آنها در فضاهای یادگیری را اجتناب ناپذیر نموده است. ادامه ..

آمار بازدید

امروز3
دیروز277
این هفته1408
این ماه4815
مجموع157822

6
آنلاین
پنج شنبه, 27 تیر 1398 00:38
توسعه یافته توسط مارال وب