کتاب مقدمه ای بر یادگیری الکترونیکی

09 خرداد
کتاب مقدمه ای بر یادگیری الکترونیکی

 

نویسنده: محمود بابایی 

ظهور فناوری های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، موجب پیدایش مفاهیم و اصطلاح های جدید شده است، مانند نشر الکترونیکی بانکداری الکترونیکی تجارت الکترونیکی کسب و کار الکترونیکی شهر الکترونیکی و نظایر آنها. آموزش یادگیری الکترونیکی نیز از مفاهیمی است که با رشد و گسترش فناوری های ارتباطات و اطلاعات، در حوزه تعلیم و تربیت مطرح شد و توجه زیادی را به خود جلب کرد. ما در طول مباحث این کتاب، بر آنیم که نشان دهیم یادگیری الکترونیکی دنباله و تکامل یافته نوعی از آموزش به نام آموزش از راه دور است که قدمتی طولانی دارد. این نوع آموزش متکی به مبانی نظری علمی است که اجرای یک برنامه آموزشی الکترونیکی، تنها با تکیه بر این مبانی استوار امکان موفقیت دارد.

برای دانلود کتاب مقدمه ای بر یادگیری الکترونیکی کلیک کنید...

خواندن 369 دفعه
تهران ، خ کارگر شمالی ، کوچه اشراقی ، خیابان هئیت ، ساختمان گرد آفرید، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تهران، پ 15 شماره تماس : 02166582371

درباره ما

امروزه بهره گیری از فناوری اطلاعات در امر یادگیری و یاد دهی یکی از ضرورت های انکارناپذیر است. کاربست فناوری در یادگیری و یاددهی در سطوح مختلف صورت می پذیرد. در آینده کسانی موفق خواهند بود که یاد بگیرند، چگونه یاد بگیرند. روند رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات به عبارت دقیق تر فناوری های دانش کاربست آنها در فضاهای یادگیری را اجتناب ناپذیر نموده است. ادامه ..

آمار بازدید

امروز2
دیروز277
این هفته1407
این ماه4814
مجموع157821

6
آنلاین
پنج شنبه, 27 تیر 1398 00:26
توسعه یافته توسط مارال وب